Кошик
103 відгуків
+380 (67) 878-95-02
+380 (66) 471-21-48
4 пер.Усп-Троицкой дом 5А, Конотоп, Україна
Agrodetal.in.ua Інтернет-магазин гільзо-поршневих груп
Залишити відгук

Деталі для вантажних автомобілів та сільськогосподарської техніки


Під час експлуатації сільськогосподарських і вантажних машин має місце природний знос деталей і вузлів. Кожна комплектуюча має свій ресурс роботи, після закінчення якого потребує ремонту. Можуть бути і поломки, пов'язані з неправильною експлуатацією, перевищенням навантажень, значним впливом оточуючих факторів, недостатнім доглядом та ін. Така техніка працює при значних навантаженнях у важких умовах, що також позначається на працездатності.

 

Деталі для вантажної техніки

 

До вантажної техніки відносяться автомобілі, кузов яких кріпиться на несучій рамі машини. Розрізняється техніку за типом кузова (фургони і бортові машини). Сюди відносяться фургони, тягачі, самоскиди, лісовози та інші. Вся техніка має суттєві відмінності один від одного, перевозить різні матеріали, в тому числі і рідини (цистерни), а при її конструюванні враховуються особливості експлуатації.

Сільськогосподарська техніка розрізняється на машини для передпосівного обробітку ґрунту, посадкових робіт, техніка для догляду за посівами, обладнання для поливу, внесення добрив, машини для збирання врожаю, післязбиральної обробки та ін.

Вся вантажна та сільськогосподарська техніка має значні відмінності між різними моделями, проте її об'єднує один фактор: важкі умови експлуатації. У зв'язку з цим знос деталей прискорюється, а несвоєчасне виявлення проблем веде до більш серйозних поломок.

Щоб виявити несправності на ранній стадії, вся техніка проходить планові огляди, які включають діагностику основних систем і вузлів, заміну робочих рідин і деяких витратних компонентів, а також при необхідності ремонт або заміну зношених деталей.

 

Особливості вибору деталей для вантажної та с/г техніки

 

  • Якість запчастин

Встановлення оригінальних або високоякісних аналогових комплектуючих гарантує більший термін служби деталі на відміну від дешевих запчастин. Шановні підприємства за народ комплектуючих випускають продукцію, строго відповідну ГОСТ ISO. Це гарантує повну взаємозамінність з вихідної деталлю і довговічність. Деталі кустарного виробництва можуть бути більш привабливі за ціною, проте повторні ремонти в цілому потребують великих грошових витрат.

  • Підбір по моделі техніки

Всі запчастини повинні підбиратися суворо виходячи з марки і моделі вантажної або сільськогосподарської техніки. Тільки в цьому випадку можна гарантувати, що деталь буде повністю аналогічна за розмірами, отворів і посадці замінної запчастини. Якщо є сумніви у виборі, краще звернутися до менеджерів компанії, які нададуть каталог деталей саме для вашого обладнання.

  • Професійні сервіси

Майстри знають особливості ремонту вантажної і сільськогосподарської техніки. Вони витратять менше часу на заміну, при цьому виконають всі операції більш якісно. Цьому сприяє і наявність професійного обладнання, яке зазвичай недоступне для гаражного використання.

 

Де вибрати відповідні деталі?

 

Магазин Agrodetal.in.ua спеціалізується на реалізації гільзо-поршневих груп від відомих виробників. Ми напряму співпрацюємо з рядом заводів-виробників, завдяки чому пропонуємо ціни на 10-15% нижче ринкових. Всі деталі оригінальні, виготовляються у відповідності зі стандартами якості, мають гарантію та сертифікати відповідності. А наші фахівці повністю компетентні в даній темі, проведуть детальну консультацію і нададуть допомогу щодо вибору потрібних запчастин та комплектуючих.

Коли справа заходить про ремонт дорогої техніки — краще мати справу з професіоналами!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner